Ātrie kedīti ar sliktu kredītvēsturi

Kas tad īsti ir ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi?

Ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi ir kredīti, kas tiek piešķirti personām, kurām visdažādāko iemeslu dēļ ir sabojāta kredītvēsture. Tas var būt kavēts kredīta maksājums vairāku mēnešu garumā, tas var būt laikā nenomaksāts rēķins par komunālajiem rēķiniem, tajā skaitā, par elektrību vai gāzi, vai tamlīdzīgi gadījumi. Sīkums, taču pietiekoši, lai cilvēks tiktu iekļauts parādnieku reģistrā, kas liedz Jums atkārtoti izmantot aizdevēju kredītu pakalpojumus.
Nevienam nav noslēpums, ka jebkurš sīkums spēj sabojāt kredītvēsturi uz visiem laikiem, jo parādnieku reģistri netiek dzēsti, lai banku un nebanku iestādes spētu izvērtēt klientu vēsturi un uzticību.
Tādu gadījumu dēļ ir kredītiestādes, kas ir saprotošas un pretīmnākošas, kuras uzticās un spēj noticēt, ka klients spēj laboties, ka šī nejaukā situācija, kad klients iekļuvis parādneku sarakstā, gadījusies tikai klienta nolaidības pēc, nevis viņa maksātnespējas dēļ.

kredīta apvienošana

Ir gadījumi, kad dzīve piespiež aizņemties, ir dzīves situācijas, kad nav citu variantu bez aizņemšanās. Dzīve ir neparedzama ar saviem līkločiem un pavērsieniem, tādēļ ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi spēs palīdzēt arī tad, kad liekās, kad nav citi varianti un esat bezizejā.

Šobrīd kredīts var tikt piešķirts bez ķīlas, galvotāja, izziņas no darba vietas, bet jāatminas, ka katrs klients tiek vērtēts individuāli. Ir vairākas galējības, cik ļoti ir sabojāta Jūsu kredītvēsture – vai joprojām ir kavēti maksājumi, parādi, esošas kredītsaistības vai arī tas ir bijis nenomaksāts rēķins par silto ūdeni, kurš jau sen ir apmaksāts. Kā arī tiek izvērtēts, cik liels parāds ir bijis personai, kādēļ, un līdzīgas situācijas.
Protams, ka ir gadījumi, kad kredīts tiek piešķirts arī ar ļoti sabojātu kredītvēsturi un esošām saistībām.
Bet tajā pašā laikā, visvieglāk aizdevumu būs iespējams saņemt, ja to ņemsiet ar galvotāju vai pretīm liksiet īpašuma ķīlu, vai vienkāršākais, uzrādīsiet izziņu no darba vietas vai jebkādus oficiālus izrakstus par saviem ienākumiem, tādējādi aizdevējam nerādīsies šaubas par Jūsu maksātspēju.

Kāpēc aizņemties ātro kredītu ar sliktu kredītvēsturi?

Pirmkārt, aizņemties varat ļoti ātri un ērti, tik pat ērta arī aizdevuma atmaksa. Aizņemoties ātro kedītu ar sliktu kredītvēsturi Jūs iegūsiet iespēju pirmo kredītu aizņemties bez maksas, bet kļūstot par pastāvīgu klientu, iegūsiet pastāvīgus īpašos piedāvājumus. Saņemto aizdevumu varat izmantot pēc Jūsu brīvas gribas, pilnīgi konfidenciāli. Kā arī – kredītu varat atmaksāt jebkurā mirklī, bez jebkādiem soda procentiem.

Woman hand showing euro money 590x300

     Ātros kredītus ar sliktu kredītvēsturi varat aizņemties, ja esat vismaz 18 gadus vecs Latvijas pastāvīgs iedzīvotājs ar jebkādiem pierādāmiem ienākumiem, kā arī Jums ir mobilā tālruņa numurs un bankas konts kādā no Latvijas bankām.

Atceries! Svarīgi! Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas spējas atmaksāt kredītu, jo jebkurš aizdevums ir finansiālās saistības!

Advertisements
%d bloggers like this: