Patēriņa kredīti internetā

Patēriņa kredīts ir kredīts, kurus cilvēki aizņemas uz ilgāku laiku, vairāk nekā uz mēnesi, parasti tas ir aizdevums no 3 mēnešiem līdz 5 gadiem, atkarīgs, cik daudz esat spējīgs katru mēnesi atmaksāt, jo garāks kredīta termiņš, jo mazāka ikmeneša maksa. Maksimālo kredīta summu nosaka, izvērtējot Jūsu ikmēneša ienākumu apmēru.
Kredītu var izmantot jebkuram mērķim – sadzīves preču iegādei, mašīnas iegādei, apkopei, dzīvokļa pirkšanai, remontam, ceļojumam, kaut kam tādam, par ko jau sen esat sapņojis – ļauj sapņiem piepildīties un kļūt reāliem!

Kā var aizņemties patēriņa kredītu?

Patēriņa kredītam var pieteikties internetā aizpildot formu – ikviens Latvija Republikas iedzīvotājs, kas sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu, tajā skaitā, arī pensionēšanās vecumu sasniedzis iedzīvotājs, ar regulāriem un pierādāmiem jebkādiem ienākumiem.
Parasti patēriņa kredīts internetā tiek piešķirts bez galvotāja, bez izziņas no darba vietas, bez ķīlas, bet jāpatur prātā, ka jebkurš klients un jebkurš gadījums tiek izskatīts individuāli. Katrai izdevēja iestādei ir savi noteikti kritēriji.

Ieguvumi aizņemoties patēriņa kredītu internetā.

Pirmkārt, ātri un ērti noformējams!

Aizņemoties patēriņa kredītu internetā Jūs iegūsiet kredīta atmaksas termiņu pēc Jūsu izvēles, iegūsiet fiksētu ikmēneša maksu, varēsiet pirms termiņa dzēst kredīta summu bez soda procentiem. Aizņemties patēriņa kredītu ir izdevīgāk, nekā aizņemties ātro kredītu uz mēnesi, precentu likmes dēļ, kura patēriņa kredītam būs krietni mazāka.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas spējas atdot aizdevumu! Jebkurš kredīts ir finansiālas saistības

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s