Kas ir ātrie kredīti bez darba vietas?

Ātrie kredīti bez darba vietas ir kredīti, kurus kredīta iestādes izsniedz personām, kurām nav oficiālas darba vietas, bet ir citi regulāri ienākumi, piemēram, dažādi pabalsti, stipendijas, un tādā garā. Mūsdienās tā nav reta parādība, kad cilvēks strādā neoficiālu darbu, taču viņš ir maksātspējīgs. Kā arī nereti ir gadījumi, kad cilvēkiem, dažādu profesiju pārstāvjiem, ir ”sezonālais” darbs, kad cilvēki ir spiesti pāris mēnešus gadā nestrādāt, taču regulāri ienākumi garantēti, uz priekšu skatoties, šādam faktam, šādai situācijai nevajadzētu liegt aizņemties, diskriminēt.
Kredīts personai parasti tiek piešķirts bez ķīlas, bez galvotāja, bez izziņas no darba vietas, ja neskaita to, ka tiek vērtēta Jūsu kredīta vēsture, bet jāatceras, ka katrs klients un gadījums tiek izvērtēts individuāli, ir gadījumi, kad kredītu izsniedz arī ar sabojātu kredītvēsturi vai parādiem.
Taču, jāatminas, ka aizdevumu visvieglāk būs saņemt, ja spēsiet uzrādīt jebkādu oficiālu un pierādāmu dokumentu par Jūsu ieņēmumiem – tās var būt izdrukas no bankas konta vai izziņas, tādējādi aizdevējam nerodot šaubas par Jūsu maksātspēju.
Ātrais kredīts bez darba vietas Jums ir pieejams, ja esat vismaz 18 gadus vecs Latvijas pastāvīgs iedzīvotājs, arī pensionēšanās vecumu sasniedzis, ar jebkādiem ienākumiem, kā arī Jums ir mobilā tālruņa numurs un bankas konts kādā no Latvijas bankām.

Ko Jūs iegūsiet aizņemoties ātros kredītus bez darba vietas?

Pirmkārt, ātri un viegli noformējams, nauda Jūsu kontā 15 minūšu laikā! Otrkārt, aizņemoties ātro kredītu bez darba vietas – iegūsiet iespēju aizņemties pirmo kredītu bez maksas, atkārtotiem aizdevumiem iegūsiet izdevīgus nosacījumus, jo regulāri tiek piedāvātas dažādas akcijas pastāvīgajiem klientiem, kā arī īpašie piedāvājumi svētku dienās. Bez tā visa, brīva iespēja izvēlēties aizdevuma izlietošanas mērķi un iespēja kredītu atmaksāt pirms termiņa, bez soda naudām. Protams, ka viss pilnīgi konfidenciāli.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s